Liga Siatkówki Firm – PlayVolley.pl

 
Opublikowano 24.08.2009 13:30 przez Krzysztof Dróżdż

PlayVolley.pl - Liga Siatkówki FirmNa przełomie lipca i sierpnia wdrożyliśmy kolejną stronę dla zespołu siatkarskiej części AZSu Politechniki Warszawskiej, a właściwie dla organizowanego przez nich nowego, bardzo ciekawego przedsięwzięcia – PlayVolley.pl – Liga Siatkówki Firm.

Gra pod patronatem AZS Politechnika Warszawska to bliskość sportu zawodowego i możliwość podpatrywania najlepszych oraz nauki od nich, wspólnych treningów z nimi. Słuchać rad profesjonalistów, a później podglądać ich w akcji na meczach PlusLigi i starać się brać z nich przykład podczas rozgrywek biznesowych – to domena PlayVolley. Jedna z wielu. Kolejna to wysoko wykwalifikowana obsługa, animatorzy, sędziowie, trenerzy i instruktorzy. Następna? Najnowocześniejsza w Warszawie hala – Arena Ursynów, profesjonalny sprzęt treningowy i najlepsze metody treningowe. Podsumowując… Najważniejszy jest dla nas klient!

playvolley.pl

Strona powstała z wykorzystaniem autorskiego systemu CMS stworzonego przy pomocy PHP, MySQL, Smarty, jQuery. Część artykułów udostępniona jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Newsy można śledzić za pomocą kanału RSS.

Odwiedź tę stronę

Odpowiedz