Za ciosem – strona azspw.pl

 
Opublikowano 21.09.2009 11:45 przez Krzysztof Dróżdż

azspw.plUdana współpraca w zakresie stworzenia nowej strony siatkarzy z AZS Politechnika Warszawska zaskutkowała kolejnym wdrożeniem – tym razem zajęliśmy się główną stroną związku.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą było odmłodzenie szaty graficznej strony. Ponadto udało się uzyskać bardziej przejrzystą nawigację, zwiększyć przyjazność dla wyszukiwarek oraz zwiększyć dostępność strony (chociażby wzbogacając ją o kanał RSS).

Także tym razem do stworzenia strony został wykorzystany autorski system CMS (dający nam pełną kontrolę nad kodem i umożliwiający szybkie i łatwe dostosowywanie do potrzeb klienta), który korzysta z dobrodziejstw PHP5, MySQL, Smarty i jQuery.

Odwiedź tę stronę

Liga Siatkówki Firm – PlayVolley.pl

 
Opublikowano 24.08.2009 13:30 przez Krzysztof Dróżdż

PlayVolley.pl - Liga Siatkówki FirmNa przełomie lipca i sierpnia wdrożyliśmy kolejną stronę dla zespołu siatkarskiej części AZSu Politechniki Warszawskiej, a właściwie dla organizowanego przez nich nowego, bardzo ciekawego przedsięwzięcia – PlayVolley.pl – Liga Siatkówki Firm.

Gra pod patronatem AZS Politechnika Warszawska to bliskość sportu zawodowego i możliwość podpatrywania najlepszych oraz nauki od nich, wspólnych treningów z nimi. Słuchać rad profesjonalistów, a później podglądać ich w akcji na meczach PlusLigi i starać się brać z nich przykład podczas rozgrywek biznesowych – to domena PlayVolley. Jedna z wielu. Kolejna to wysoko wykwalifikowana obsługa, animatorzy, sędziowie, trenerzy i instruktorzy. Następna? Najnowocześniejsza w Warszawie hala – Arena Ursynów, profesjonalny sprzęt treningowy i najlepsze metody treningowe. Podsumowując… Najważniejszy jest dla nas klient!

playvolley.pl

Strona powstała z wykorzystaniem autorskiego systemu CMS stworzonego przy pomocy PHP, MySQL, Smarty, jQuery. Część artykułów udostępniona jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Newsy można śledzić za pomocą kanału RSS.

Odwiedź tę stronę

Blogi tematyczne – większa przejrzystość

 
Opublikowano 12.08.2009 11:27 przez Krzysztof Dróżdż

Postanowiliśmy przenieść znaczną część działalności blogowej na osobne domeny. Mamy nadzieję, iż zwiększy to atrakcyjność poszczególnych blogów, które będą dzięki temu zabiegowi znacznie mniej chaotyczne tematycznie.

W tej chwili działają już dwa blogi (wkrótce powinien dołączyć do nich trzeci). Są to:

UśmiechnijKlienta.pl – który, zajmować się będzie tematyką związaną z (dość szeroko pojmowaną) obsługą klienta. Niewątpliwie jest to jeden z najważniejszych składników odnoszącego sukcesy biznesu (ze szczególnym wskazaniem przedsięwzięć internetowych, gdzie wysoka jakość obsługi klienta to podstawa)

oraz

WeTestWeb.pl – skierowany głównie do osób zarządzających stronami internetowymi oraz ich właścicieli, ale także do małych firm, które chciałyby poprawić proces zarządzania jakością. Poruszymy tu tematy związane z często popełnianymi błędami (od prostych błędów technicznych – jak podatność na różnego typu ataki, czy błędy walidacji – po tematy bardziej złożone – jak użyteczność). Zastanowimy się także, jak unikać tych błędów oraz zaprezentujemy narzędzia, które mogą w tym pomóc.

Międzynarodowy Festiwal Boogie Woogie

 
Opublikowano 03.03.2009 17:13 przez Krzysztof Dróżdż

Z przyjemnością informuję o kolejnym ciekawym wdrożeniu. Tym razem mam na myśli stronę przygotowaną dla Międzynarodowego Festiwalu Boogie Woogie, który odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia w Lugano (Szwajcaria).

I pomyśleć, że całość zaczęła się od zupełnie przypadkowej rozmowy z organizatorem (oraz gwiazdą) festiwalu, Silvanem Zinggiem…

Oczywiście trzymamy kciuki, aby festiwal udał się jak najlepiej. A wszystkich zainteresowanych tą imprezą zapraszam na stronę, na której można już nabyć bilety.

Odwiedź tę stronę

Wrocławski Portal Informatyczny – pierwsza (nieoficjalna) odsłona

 
Opublikowano 22.12.2008 14:53 przez Krzysztof Dróżdż

Ostatni miesiąc upłynął nam całkowicie pod znakiem WPI (Wrocławskiego Portalu Informatycznego), wspólnego przedsięwzięcia Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego i Urzędu Miasta Wrocław, która może stać się bardzo ciekawą formą propagowania i nauczania informatyki wśród młodych ludzi (choć nie tylko).

Część techniczna projektu została już praktycznie wykonana. Teraz nadszedł czas na ostatnie szlify i uzupełnienie portalu treścią. Niestety ciężko powiedzieć, kiedy całość wystartuje i zostanie udostępniona publicznie. Mamy nadzieję, że jak najszybciej.

Odwiedź tę stronę