Oferta Solith

 
Z nami Twoje komputery zaczną zarabiać dla Ciebie.

Doradztwo

Bez sprawnie działających systemów informatycznych do pracy wdaje się chaos i niepotrzebne marnotrawstwo energii. Oczywiście naturalną konsekwencją takiego chaosu jest ponoszenie strat finansowych. Zadziwiające jest zatem, jak wiele firm nie wykorzystuje w pełni możliwości posiadanych komputerów.

Tworzenie oprogramowania

Świadczymy także typowe usługi programistyczne. Działamy głównie w zakresie rozwiązań webowych (strony www, CMS, CMR, portale internetowe, ale także intranetowe aplikacje, które charakteryzują się znacznie niższymi kosztami wdrożenia i utrzymania niż tradycyjne aplikacje okienkowe). Jeśli masz już wizję swojego oprogramowania i potrzebujesz wykonawcy, to chętnie się tego podejmiemy.

W naszej pracy wykorzystujemy metodologię scrum. Współpracę zaczniemy od dokładnego spisania wymagań, aby oszacowane przez nas czas i koszt wykonania były jak najdokładniejsze. W trakcie tego spotkania podzielimy projekt na mniejsze fragmenty, które będą po kolei dostarczane. W ten sposób zminimalizujemy możliwość, tak typowych dla branży IT, opóźnień.

Dodatkowo będziesz mógł zmodyfikować pewne części projektu jeszcze w trakcie jego wykonywania, co znacznie zmniejszy koszty późniejszych modyfikacji. (Z doświadczenia wiemy, że po wykonaniu i wdrożeniu projektu okazuje się, że niektóre rzeczy należałoby zmienić).

Testowanie oprogramowania

Zakupiłeś właśnie usługę stworzenia oprogramowania od jakiejś firmy. Czy jesteś pewien, że otrzymałeś to, co zamawiałeś? Czy masz pewność, że dostarczony kod jest pozbawiony błędów i luk bezpieczeństwa?

Jeśli wolisz uniknąć późniejszych niespodzianek, możemy wykonać za Ciebie testy Twojego oprogramowania. Sprawdzimy zarówno zgodność oprogramowania z dostarczoną specyfikacją, jak i jakość zastosowanych zabezpieczeń, a następnie dostarczymy Ci szczegółowy raport z przeprowadzonych przez nas testów. Ponadto, w przeciwieństwie do firmy, która ów kod stworzyła, jesteśmy bezstronni i nie zależy nam na ukrywaniu przed Tobą żadnych usterek.

Infobrokerstwo

W dzisiejszych czasach informacja stała się najcenniejszym z zasobów gospodarczych. Wiedza, jaką przedsiębiorstwo jest w stanie pozyskać coraz częściej decyduje o tym, jaka przyszłość je czeka. Głównym problemem nie jest dotarcie do informacji (w dobie Internetu wydaje się to dziecinnie proste), ale prawidłowe ich selekcjonowanie – według ściśle określonych kryteriów. Nadmiar zbędnych danych szkodzi bowiem w stopniu równym jak niedobór cennych.

Pomożemy Ci odnaleźć się we wszechobecnym gąszczu informacji.